Archiv pro rubriku: Ze života sboru

Křest Marka Lipuse a Vojty Sieji (16. března 2018)

V pátek, 16. března 2018, jsme společně s Markem Lipusem a Vojtou Siejou prožili radostný večer při slavnostním křtu ponořením. Naše nové bratry ve studené vodě přehrady Polášek za studeného větru a padajících vloček pokřtil br. Daniel Kašlík. Těšíme se z jejich opravdového rozhodnutí odevzdat svůj život Bohu a přejeme jim na nové cestě hojnost Božího požehnání.

    

Další fotografie ze křtu můžete najít ve fotogalerii sboru.

Jonatan Kašlík

Ve středu 21. února 2018 se našemu kazatelskému páru, Hewe a Danovi Kašlíkovým, narodil syn Jonatan (3160g, 49cm). Ze zprávy od našeho kazatele: „Porod byl extra rychlý a všichni jsou zdrávi a v pořádku. Bůh je mocný a dobrý!“ Přejeme rodičům i malému Jonatánkovi Boží ochranu a požehnání.

Modlitební týden křesťanského domova (10. – 17. února 2018)

Další ročník modlitebního týdne křesťanského domova, který je v podobném termínu jako Národní týden manželství, proběhne v týdnu od 10. do 17. února 2018. Téma s názvem „Manželství bez mýtů“ je současně i nadpisem sborníku přednášek, který sepsali odborníci zabývající se rodinnou problematikou (J. Bauer, R. Jonczy, M. Žůrek,…). Je distribuován na sbory v tištěné podobě, v elektronické verzi je ke stažení zde.

V naší modlitebně se ke společnému čtení přednášek sejdeme 11., 14. a 16. 2. v 17:30.

Níže jsou dostupná videa vytvořena k tomuto týdnu…

Celý příspěvek

Pozvánka na Sborový večírek (3. února 2018 v 17:00)

Dne 3. února 2018 se bude konat sborový večírek našeho sboru.

Jste srdečně zváni do kulturního domu v Ostravě – Michálkovicích ke společnému vzpomínání na 80. léta minulého století. Jak čas rychle běží a co vše se k dnešnímu dni změnilo si připomeneme promítáním fotografií, hudbou, scénkami, vyprávěním, zpěvem, vlastně vším, co si společně připravíme. Vítán dobový oděv. Pohoštění a vstup zdarma.
Prosím o příspěvky do programu a také o potvrzení své účasti zapsáním do seznamu, který je vyvěšen na nástěnce sboru. Staré fotografie z let 78 až 88 prosím posílejte Vladíkovi Jurečkovi.
Věřím, že společným úsilím vytvoříme zábavný večer. Předem všem děkuji.

Pavlát Čestmír